Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZEJ W SULĘCINIE

 

 

 

AKTUALNOŚCI:

Ognisko w Zarzyniu

Utworzono dnia 25.05.2018

Zaproszenie

Utworzono dnia 22.05.2018

Dzień Mamy i Taty w Trzebowie

Utworzono dnia 17.05.2018

„Kochana Mamo, Kochany Tato,

Bardzo kochamy Was głównie za to,

Że zawsze o nas ogromnie dbacie,

I nas na pewno mocno kochacie”

13 maja 2018 roku w Świetlicy Środowiskowej w Trzebowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczestnicy świetlicy zaprezentowali program słowno-muzyczny dedykowany rodzicom. W programie artystycznym pod kierunkiem wychowawcy świetlicy Agnieszki Polechajło wystąpiły: Hanna Czwalińska, Konrad Patelski, Aleksandra Kosiela, Jakub Grygorcewicz, Agnieszka Kołodyńska, Kinga Uruska, Julia Grygorcewicz, Małgorzata Kołodyńska, Magdalena Bogdanowska, Dominika Grygorcewicz i Amelia Bogdanowska.

czytaj dalej na temat: Dzień Mamy i Taty w Trzebowie

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Utworzono dnia 04.05.2018

  Z okazji Dnia Strażaka życzę wszystkim funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej w Sulęcinie i  członkom Ochotniczych Straży Pożarnych dużo zdrowia, pomyślności, wytrwałości, męstwa i satysfakcji z wykonywania zawodu obdarzonego tak wielkim zaufaniem...

czytaj dalej na temat: Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Jarmark Koguci

Utworzono dnia 27.03.2018

W Niedzielę Palmową 25 marca 2018 r. na Placu Czarnieckiego w Sulęcinie odbyła się kolejna X edycja międzynarodowego „Jarmarku Koguciego”, którego organizatorem był Burmistrz Sulęcina, Dyrektor Sulęcińskiego Ośrodka Kultury przy współorganizacji Ośrodka Pomocy Społecznej w Sulęcinie. Pracownicy OPS wraz z uczestnikami projektu „Aktywna integracja szansą na samodzielność” i ich rodzinami, częstowali mieszkańców Gminy Sulęcin przygotowanymi przez siebie tradycyjnymi potrawami Wielkanocnymi, takimi jak: żurek, bigos, sałatka jarzynowa, sałatka wiosenna z jajkiem, bigos, kiełbaski jałowcowe, babeczki Wielkanocne oraz dodatkowo pajda chleba ze smalcem. Na stoisku znajdowała się ekspozycja prac i stroików wykonanych przez uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy i Świetlic Środowiskowych działających przy OPS w Sulęcinie.

czytaj dalej na temat: Jarmark Koguci

Zaproszenie

Utworzono dnia 22.03.2018

Dzień Kobiet w Grochowie

Utworzono dnia 20.03.2018

17 marca 2018 roku w Świetlicy Środowiskowej w Grochowie działającej przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Sulęcinie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet, zorganizowana wspólnie przez Sołectwo Grochowo i wychowawcę świetlicy. Podczas spotkania goście obejrzeli program słowno-muzyczny zaprezentowany przez uczestników świetlic z Grochowa i Trzemeszna Lub. pod kierunkiem wychowawcy Jolanty Tymczyn. Wieczór uświetniły koncerty w wykonaniu Maćka Bardena oraz orkiestry dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Grochowie.

czytaj dalej na temat: Dzień Kobiet w Grochowie

Wielkanocna zbiórka żywności

Utworzono dnia 15.03.2018

Święto Kobiet w Długoszynie

Utworzono dnia 13.03.2018

10 marca 2018 r. w Świetlicy Środowiskowej w Długoszynie działającej przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Sulęcinie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. Organizatorami wydarzenia był Sołtys Adam Florek, Rada Sołecka oraz wychowawca Świetlicy Teresa Oleszko, która przygotowała część artystyczną, a wystąpili uczestnicy świetlicy prezentując okolicznościowe wiersze. Swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowali: Jasiu Zachara, Kuba Ritter, Julia i Szymon Przepióra, Kuba Kuliński, Julia Świtała, Pola i Zosia Krysiak, Martyna Tymkiewicz i najmłodsza trzylatka Kalina Bajor.

czytaj dalej na temat: Święto Kobiet w Długoszynie

Uroczystość z okazji Dnia Kobiet w Trzebowie

Utworzono dnia 06.03.2018

   W niedzielne popołudnie 4 marca 2018 r. w Świetlicy Środowiskowej w Trzebowie działającej przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Sulęcinie odbyło się spotkanie miejscowych kobiet z okazji nadchodzącego Święta. Serdeczne życzenia w imieniu Burmistrza Sulęcina Pana Dariusza Ejcharta i własnym złożył Dyrektor OPS w Sulęcinie Andrzej Stefan Żelechowski. Do życzeń i słodkiego upominku dołączył się również gospodarz uroczystości Sołtys Pan Stanisław Chabza. Dla licznie przybyłych Pań, w tym również gości zaproszonych - Dyrektora OPS oraz Aldony Żuk - koordynatora Świetlic Środowiskowych, przygotowano słodki poczęstunek w postaci ciast oraz torta. Podczas spotkania gościliśmy Panią Elżbietę Dominiczak z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kostrzynie nad Odrą, która poprowadziła kolejne już „Warsztaty decoupage”.

czytaj dalej na temat: Uroczystość z okazji Dnia Kobiet w Trzebowie

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Październik 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 59

W poprzednim tygodniu: 89

W tym miesiącu: 234

W poprzednim miesiącu: 344

Wszystkich: 6822